Atribuită
Cumpărare directă
CERESIT GRUND CT17 10L PROFUNZ 692825 1.00 PRAG PSG318 89 PX 1.00 PRAG PSD408 89 PX 1.00 DISTANTIER FAI 2.0MM 100BUC TH 8.00 CREION ZIDAR 18CM 0790-381800 HARDY 2.00 CERESIT GRUND CT17 10L PROFUNZ 692825 1.00 KNAUF KONTAKT B PLUS 7KG K00864607 (28MP) LBK-HU 1.00 CAR BCA 100X250X600 PT ZIDARIE DE COMPARTIMENTARE 120BUC/PAL 20.00 BAUMIT FEINPUTZ AUSSEN 40KG 35/PAL 1.00 TRANSPORT DUBA EXTRAVILAN 1.00
- Număr anunț
- DA28478087
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII POIAN (CUI 13650706)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409 RON
- Valoare atribuită
- 409 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.