Atribuită
Cumpărare directă
PAR 12.0MM AC5/33 ESSENCE 50593 4V LAMAS OAK 1.646MP/CUT 110.29 COLT INT 5529 WO 46.00 PLINTA PVC 5529 WO 80.00 COLT EXT 5529 WO 34.00 ELEM LEG 5529 WO 18.00 CAPAT STG/DRP 5529 WO 20.00 G GARDEN MULTICOLOR 33X33 1.63MP/CUT 84.76 CERESIT ADEZIV FAI/G CM11 PLUS 25KG 48/PAL 1960494 20.00 PROFIL TREAPTA INCORP NAT S81NA2.5M SET 10.00 TRANSPORT DUBA EXTRAVILAN 1.00
- Număr anunț
- DA28321902
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII POIAN (CUI 13650706)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.768 RON
- Valoare atribuită
- 10.768 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.