Atribuită
Cumpărare directă
CORNIER 40X40X4.0MM 2.42KG/ML 8.00 HARTIE ABR DISC 125 E 8G K 80 10/SET BO5010/12/20/21/30 P-43555 MAKITA 2.00 MANUSI NFT GRIP C967 - 9 RT 1.00 MANUSI ULTRANE 500GP 9 C900 3.00 DISC TAI MET 125X1.2 EDGE 317820 KLINGSPOR 2.00 SET 6BUC SURUBEL LACATUS YT-25965 YATO 1.00 SUPORT SCULE 499971 TOPMASTER 1.00 SURUB PAL 6X 90 PZ3 SE 200.00 SAIBE PLATE DIN 440R M 8X28X3 SE 30.00 SURUB LEMN CAP HEX 8X 80 DIN 571 SE 30.00 SAIBE PLATE DIN 522 M 6X24X1.2 100BUC 0.40 SURUB LEMN CAP HEX 6X 40 DIN 571 100BUC SE 0.40 SACOSA MAIEU MARE CU ECOTAXA 1.00 SURUB PAL 4 X30 100BUC PZ2 SE 3.30 BURGH MET HSS-TIN 3 X61 10/TUB PLAST P-61064-10 MAKITA (10) 2.00 BURGH MET HSS COBALT 3.2X65 154812 2/SET VS 1.00 SURUB PAL 3 X30 100BUC PZ1 SE 4.30 CORNIER 30X30X3.0MM 1.36KG/ML 9.00 SACOSA MAIEU MARE CU ECOTAXA 1.00 CIOCAN CAUCIUC 680G MANER FIBR STIC 240905 TOPMASTER 1.00 SURUB PAL 4.5X70 100BUC PZ2 SE 3.10 BURGH LEMN CU VARF CENTR 1/4 3 D-15861 MAKITA 2.00 PENSULA LATA SERIA 45 3" 0205-457630 HARDY 1.00 PENSULA LATA SERIA 45 2.5" 0205-457125 HARDY 1.00 PENSULA LATA SERIA 45 2" 0205-456320 HARDY 1.00 PENSULA LATA SERIA 42 1.5" 0204-425715 HARDY 1.00 BIT PZ 2X25MM 2BUC 74943 BENMAN 1.00 SURUB GIPSCARTON 4.2X70 100BUC 2.75 ULEI DE IN 5/1 MX 4.00 FOLIE NYLON NATUR 4200X0.12 5.29 BANDA TESA 50/50 51023 BA 1.00 PENSULA LATA SERIA 45 1" 0205-455110 HARDY 1.00 PENSULA CAL SERIA 70 1.5" 0220-704315 HARDY 1.00 PENSULA CAL SERIA 70 2" 0220-704720 HARDY 1.00 SET PENSULE PICT LATE 5 DIM 0280-110005 HARDY 1.00 PENSULA LAT
- Număr anunț
- DA28315955
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 887 RON
- Valoare atribuită
- 887 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.