Atribuită
Cumpărare directă
MASINA PROFESIONALA DE SPALAT VESELA K540E - DIMENSIUNI COS 500 X 500 MM CARACTERISTICI KORAL LINE K540E. Ecran LCD Touchscreen. 20 de programe personalizabile. Functie TERMOSTOP ce permite garantia unei spalari si clatiri la temperatura de igienizare termica. Reglaj electronic al tuturor parametrilor de functionare a masini Dimensiuni - (mm) L - P - H 585x610x815 h n coșuri / oră - (+ 55 ° C) Max 40 Înălțime pahare max 320mm Ø înălțime farfurii max 350mm Element de încălzire a rezervorului - Capacitatea rezervorului 2,6kW - 24lt Element de încălzire a cazanului - Capacitatea cazanului 2,5kW - 7,3lt Pompa de spălat 0,52kW / 0,7Cp Putere totală intrată / curent 3,12kW / 16A Tensiunea de intrare standard 230V 50Hz. Temperatura recomandată a apei de intrare + 55 ° C Duritatea apei 7 ÷ 10 ° f Consumul de apă pe ciclu (presiunea de intrare sugerată 2 BAR) 2,0lt Kit WI-FI pentru control de la distanta, atat pentru utilizator cat si pentru service inclus. ECHIPAMENT STANDARD Dozatoare electronice reglabile pentru detergent și agent de clătire Coș pentru pahare dim.500x500x100 mm - 1 buc Coș pentru 18 vase dim.500x500x100 mm - 1 buc Cos tacâmuri - 1 buc Oferta este postata ca urmare a solictarii de oferta cu numarul 84/22.07.2021 a Gradinitei cu Program Prelungit Dumbrava Minuta Bistrita. Transportul, instalarea si instructajul personalului este asigurat la sediul clientului. Racordurile de apa, electricitate, evacuare apa, spatiu minim necesar sunt in sarcina clientului si se vor za
- Număr anunț
- DA28448913
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29873453)
- Furnizor / câștigător
- LG B2B LAUNDRY S.R.L. (CUI 40275353)
- Cod CPV
- 42959000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.