Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de catering pentru persoanele institutionalizate in cadrul Centrului Social Sfantul Andrei Comuna Malu Mare, judetul Dolj” cf anunt ADVADV1224098/30.06.2021 Prestatorul se obliga sa asigure, pregätirea, prepararea si livrarea zilnicä a 3 mese/zi calde la sediul Beneficiarului in fiecare zi cu 30 minute inaintea programului de servire a mesei a meselor. Acesta va asigura prepararea hranei din produse agroalimentare de calitate, ce vor fi insotite de certificate de calitate su sanitar-veterinare. Precum si toate documentele cantitative –valorice si calorice, documente legate de distribuirea produselor ce intra in consum. Pregatirea, transportul si manipularea hranei pentru beneficiari se va face intr-un mod igienic cu respectarea tuturor normelor sanitare si sanitar-veterinare in vigoare.
- Număr anunț
- DA28433660
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SOCIAL SFANTUL ANDREI MALU MARE (CUI 40277826)
- Furnizor / câștigător
- ONEA G. MARIAN LAVINEL (CUI 27044173)
- Cod CPV
- 55523000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 635.100 RON
- Valoare atribuită
- 635.100 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.