Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie de santier aferente lucrărilor de execuție aferente proiectului finantat prin POR Componenta 1 : POR/2018/13/13.1/1/7 - AXA PRIORITARA - Sprijinirea regenerarii oraselor mici si mijlocii, Titlu proiect : Imbunatatirea calitatii vietii populatiei in municipiul Brad, componenta modernizare si dotare centru cultural multifunctional si componenta refacere si modernizare strada Independentei si strada Liceului din municipiul Brad, cod proiect My Smiss 125813 : - cantina 40000 lei - strazi 11916 lei
- Număr anunț
- DA28490747
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Furnizor / câștigător
- MIHALEA NICOLAE SEVER (CUI 36844779)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.916 RON
- Valoare atribuită
- 51.916 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.