Atribuită Cumpărare directă

Stift elastic, otel arc 5x40mm = 5 buc Surub cu cap cilindric si locas hexagonal, partial filetat, otel zincat M5x20 = 1 buc Surub cu cap cilindric si locas hexagonal, partial filetat, otel zincat M5x30 = 1 buc Popnit cap bombat, aluminiu, 2.4x6mm = 50 buc Popnit cap bombat, aluminiu, 3.2x6mm = 50 buc Piulita hexagonala otel zincat M12 = 50 buc Saiba plata otel zincat M12 = 50 buc Surub cu cap inecat si locas hexagonal otel zincat M6x16 = 50 buc

Număr anunț
DA28350258
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
CEMI CONCEPT TEC SRL (CUI 38108892)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
40 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40 RON

din 40 RON estimat