Atribuită Cumpărare directă

COST PIESE SI MANOPERA AFERENTE AUTOTURISM VS22API, NECESAR PIESE: KIT DISTRIBUTIE, REVIZIE PERIODICA,AMORTIZOARE FATA SI SPATE CU KIT DE PRAF SI FLANSE CU RULMENT,SET PLACUTE FRANA SI PIESE MICI( COLIERE, SPRAY CURATATOR,DIBLURI,ETC)

Număr anunț
DA28461357
Autoritate contractantă
ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) (CUI 3337710)
Furnizor / câștigător
A&A FARMS SRL (CUI 12460827)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.252 RON
Valoare atribuită
8.252 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.252 RON

din 8.252 RON estimat