Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de lucrari pentru canal scurgere ape pluviale din santuri pereate si tuburi de canalizare pe o lungime de aproximativ 100 m. Lucrarile se vor executa conform listelor de cantitati puse la dispozitie de beneficiar.

Număr anunț
DA28330762
Autoritate contractantă
COMUNA STALPENI ARGES (CUI 4122558)
Furnizor / câștigător
ADIMAR CONSTRUCT SOLUTION S.R.L. (CUI 39724270)
Cod CPV
44130000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.254 RON
Valoare atribuită
32.254 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.254 RON

din 32.254 RON estimat