Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza lucrari pentru refacerea aleilor prin inlocuirea pavajului existent cu placaj de piatra naturala de 3 cm grosime si forme regulate din zona de acces la Izvoarele minerale din Slanic Moldova. Prezenta oferta face referire la Aleea din dreapta imediat dupa treptele de acces in suprefata de 84 mp. și din zona Izvor 6 inainte de podul peste raul Slanic in suprafata de 98mp. Lucrarea va fi similara celor executate in zona in perioada 2019-2020 , dupa aceleasi devize de lucrari și conform prevederilor caietului de sarcini publicat in cadrul Anunt /Invitatie de participare nr. 7659/17.06.2021 .
- Număr anunț
- DA28392441
- Autoritate contractantă
- ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA "PIETRARILOR SLANIC MOLDOVA" (CUI 39131990)
- Cod CPV
- 45453100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.700 RON
- Valoare atribuită
- 63.700 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.