Atribuită Cumpărare directă

Se vor achizitiona urmatoarele produse pentru iluminat public: 1. 24 buc - bec SON 250W - E40; 2. 12 buc - bec SON 150W - E40; 3. 12 buc - bec SON 100W - E40; 4. 12 buc - bec SON 70W - E27; 5. 12 buc - bec SON 50W - E27; 6. 40 buc - bec Led 36W - E40; 7. 20 buc - Balastru (Bobina) 250W; 8. 20 buc - Igniter 100 - 400; 9. 10 buc - Dulie E40; 10. 100 buc - Cleme CDD IL; 11. 200 ml - Conductor FY 2.5; 12. 10 buc - Banda izolatoare. Se va incheia contract de furnizare.

Număr anunț
DA28488800
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
INTRASERV (CUI 11411842)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.995 RON
Valoare atribuită
9.995 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.995 RON

din 9.995 RON estimat