Atribuită Cumpărare directă

Produs lichid concentrat pentru curățarea și dezinfecția mobilierului, dispozitivelor medicale, precum și a tuturor tipurilor de suprafețe și pavimente lavabile. • Spectru complet de acțiune • Putere superioară de curățare • Excelentă compatibilitate cu materialele Ultrasol active este testat conform următoarelor standarde de eficacitate antimicrobiană: Bactericid: EN 13727, EN 13697, EN 16615; Fungicid: EN 13624, EN 13697, EN 16615; Micobactericid: EN 14348; Virucid complet (incl. HIV, HVB, HCV și coronavirus, poliovirus și adenovirus): EN 14476; Sporicid (incl. Clostridium difficile): EN 13704 Diluție și timp de expunere recomandat: 2% la 60 min. Domeniu de utilizare: Spitale și clinici, Ambulanțe.. Aviz biocid Ministerul Sănătății: 4461BIO/02/12.21 cu indicație de utilizare în unitățile sanitare. ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28402728
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.176 RON
Valoare atribuită
3.176 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.176 RON

din 3.176 RON estimat