Atribuită Cumpărare directă

Antiseptic pentru dezinfecția mâinilor ASEPTOMAN MED - flacon 1L OFERTA SPECIALA: Discount 10% la achizitia a minim 60 flacoane. DISTRUGE CORONAVIRUSUL în 30 sec.! Dezinfectant pentru mâini, pe bază de alcool, ce realizează dezinfecția igienică a mâinilor în doar 30 de secunde și pe cea chirurgicală în 2 minute. Datorită factorilor de protecție epitelială și ingredientelor de re-îngrășare și îngrijire previne uscarea și iritarea pielii, asigurând o tolerabilitate dermatologică foarte bună. • Special conceput pentru folosire zilnică • Deosebit de delicat cu pielea • Rapid și cu spectru complet de eficacitate • Fără parfum Aseptoman med este testat conform următoarelor standarde de eficacitate antimicrobiană: Bactericid: EN 13727, EN 1500 (dezinfecția igienică a mâinilor), EN 12791 (dezinfecția chirurgicală a mâinilor); Levuricid (Candida albicans): EN 13624; Micobactericid: EN 14348; Virucid (incl. HIV, HVB, HCV și coronavirus): EN 14476. Domeniu de utilizare: Spitale și clinici, Ambulanțe, Stomatologie, Medicină veterinară, Cosmetică, HoReCa, Școli și grădinițe, Companii și instituții. Aviz biocid Ministerul Sănătății: 4358BIO/01/12.24 cu indicație de utilizare în unitățile sanitare. Producător: Dr. Schumacher - Germania. Dezinfectant rapid pentru suprafețe DESCOSEPT AF - flacon 1L Șervețele dezinfectante împotriva Coronavirus CLEANISEPT WIPES FORTE MAXI Dezinfectant clorigen - cutie x 300tb

Număr anunț
DA28387426
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.276 RON
Valoare atribuită
6.276 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.276 RON

din 6.276 RON estimat