Atribuită Cumpărare directă

Tonere pentru Kyocera 2551ci in urmatoarele cantitati: - TK 8325 K - 18000k pagini - 8 buc. (8 x 330 lei = 2.640 lei fara TVA) - TK 8325 C - 12000K pagini - 5 buc (5 x 422 lei = 2.110 lei fara TVA) - TK 8325 M - 12000K pagini - 8 buc (8 x 422 lei = 3.376 lei fara TVA) - TK 8325 Y - 12000k pagini - 8 buc (8 x 422 lei = 3.376 lei fara TVA) Total: 11.502 lei fata TVA

Număr anunț
DA28341298
Autoritate contractantă
Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
Furnizor / câștigător
COMPLETE VISION S.R.L. (CUI 41986141)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.502 RON
Valoare atribuită
11.502 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.502 RON

din 11.502 RON estimat