Atribuită Cumpărare directă

Aparat Aer Conditionat Monosplit, cu Inverter, Habitat, WI-FI, CLS A++/A+, 12000 BTU - 2 buc; Aparat Aer Conditionat Monosplit, cu Inverter, Habitat, WI-FI, CLS A++/A+, 24000 BTU - 3 buc; Pretul include montajul în limita a 3 ml de traseu frigorific si deplasarea pe o distanta de max. 30 Km.

Număr anunț
DA28421489
Autoritate contractantă
COMUNA DAENI (PRIMARIA DAENI) (CUI 4794087)
Furnizor / câștigător
CAPATINA GHEORGHE (CUI 20777908)
Cod CPV
42512000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.800 RON
Valoare atribuită
17.800 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.800 RON

din 17.800 RON estimat