Atribuită Cumpărare directă

Curs: Contabilitatea Institutiilor Publice, Forexebug Durata: 4 zile Perioada: 5-8 august 2021

Număr anunț
DA28489183
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
Furnizor / câștigător
OMNITRAIN MANAGEMENT S.R.L. (CUI 43991322)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.565 RON
Valoare atribuită
2.565 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.565 RON

din 2.565 RON estimat