Atribuită Cumpărare directă

Servicii foto-video pentru desfasurarea si promovarea evenimentului Strad Art in conformitate cu specificatiile din caietul de sarcini atasat

Număr anunț
DA28456693
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
DANIEL PADURE PHOTOGRAPHY S.R.L. (CUI 44185300)
Cod CPV
79961000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat