Atribuită
Cumpărare directă
Bulbi lalele, circumferinta bulb 12+, inflorescenta simpla/batuta/cu petale incretite, culoare inflorescenta la maturitate diverse culori, inaltime tija la maturitate 35-50 cm, diverse soiuri: Blue Diamond (inflorescenta mov) – 2800 buc; Monte Carlo (inflorescenta galben) – 1800 buc; Chato (inflorescenta rosu) – 1800 buc; Montreaux (inflorescenta alb) – 2200 buc; Flaming Parot (inflorescenta galben-rosu) – 900 buc; Black Hero (inflorescenta negru) – 1500 buc; Erna Lindgreen (inflorescenta rosu) – 1800 buc; Black Parrot (inflorescenta violet-negru) – 1800 buc; Texas Gold (inflorescenta galben-verde) – 1250 buc; Candy Prince (inflorescenta alb-mov) – 1850 buc; Estella Rijnveld (inflorescenta alb-rosu) – 1500 buc; Uncle Tom (inflorescenta rosu) – 2800 buc; Angelique (inflorescenta roz) – 3000 buc.
- Număr anunț
- DA28437908
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- HORT FLOWER COMPANY S.R.L. (CUI 43232713)
- Cod CPV
- 03121100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.250 RON
- Valoare atribuită
- 50.250 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.