Atribuită Cumpărare directă

Având în vedere specificul grupului țintă, care la finalizarea universității are deja o specializare, interesul acestora pentru domeniul antreprenorial, precum și tipurile de acțiuni și activități eligibile sprijinte în cadrul apelului de proiecte în care este finanțat și proiectul „Urmărirea traiectoriei carierei beton” – 133289, în cadrul activității 6.1 Formare profesională de scurtă durată în competențe antreprenoriale din proiect se vor organiza 10 sesiuni de formare profesională în domeniul competențelor antreprenoriale cu aproximativ 20 de participanți/ sesiune. Cursurile vor fi autorizate de Autoritatea Națională pentru Calificări (ANC) pentru o durată de minim 60 de ore/curs. Participanții vor susține la finalul cursului o evaluare cu reprezentanți ai ANC, iar în cazul absolvirii vor primi o diplomă ANC. În cadrul cursurilor, studenții își vor putea dezvolta ideea de afacere, își vor putea elabora planul de afaceri cu toate secțiunie sale și vor putea întocmi planul financiar estimând veniturile din vânzarea produselor/serviciilor, cifra de afaceri, cheltuielile (cheltuieli fixe și variabile), etc Formularele ce se regasesc in documentatia pentru ofertanti se vor depune la semnarea contractului.

Număr anunț
DA28361363
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA FOUR CHANGE (CUI 30064634)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.000 RON
Valoare atribuită
132.000 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.000 RON

din 132.000 RON estimat