Atribuită Cumpărare directă

Lucrari reabilitare si renovare a: - Cladirilor si instalatiilor electrice ale acestora – 3 buc - Gardul si poartile de acces din Str. Costieni - Sere ingropate - 2 buc Cantitatile si tipurile de lucrari necesare pentru executia lucrarilor de reparatii generale si le gasiti in documentul atasat. Va rugam sa ne transmiteti, in prealabil, Devizul oferta care va sta la baza stabilirii ofertei de pret, pe adresa: adporas@yahoo.com

Număr anunț
DA28376227
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
CĂTĂ & PINA AUTO HOUSE SRL (CUI 31465847)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335.917 RON
Valoare atribuită
335.917 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335.917 RON

din 335.917 RON estimat