Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de intretinere, dezvoltare si update (mentenanta) al Website-ului oficial al Institutiei presupun: - restructurarea (reproiectarea si reorganizarea) site-ului Web in conformitate cu "GHIDUL TEHNIC DE UTILIZARE PENTRU STANDARDIZAREA FUNCȚIONALITAȚII SITE-URILOR ADMINISTRAȚIEI PUBLICE CENTRALE ȘI LOCALE" - accentuarea identitatii Institutiei - prezentarea activitatii Institutiei si a rezultatelor obtinute - prezentarea activitatii manageriale, a obiectivelor si a rezultatelor obtinute - intretinerea functionalitatilor Website-ului - dezvoltarea Website-ului conform solicitarilor Institutiei - actualizarea permanenta a Website-ului pe baza solicitarilor Institutiei transmise pe email - hosting (gazduire) Website Actualizarile Website-ului Institutiei sunt operatiuni de urmatoarele tipuri: - crearea de pagini noi de tip HTML; - formatarea CSS a elementelor componente paginilor HTML; - modificarea articolelor existente pe site; - actualizarea agendei de lucru; - incarcarea fisierelor binare pe server si crearea legaturilor in sectiunele indicate; - afisarea ultimelor actualizari efectuate pe site, de orice natura ar fi acestea; - inserarea anunturilor si a comunicatelor precum si actualizarea primei pagini de compozitie a site-ului; - datarea corespunzatoare a informatiilor actualizate pe site
- Număr anunț
- DA28458092
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 28431798)
- Furnizor / câștigător
- GDD SERVICES IT&C S.R.L. (CUI 43511939)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.