Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asig acces și utilizare platforma informatică de management organiz-Viva Trim 1 2024

Număr anunț
DA34812548
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RADENI (CUI 17140815)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
504,18 RON
Data publicării
10.01.2024 13:46
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,18 RON