Atribuită Cumpărare directă

Pentru contractarea acestor produse trebuie transmisa oferta, conform celor solicitate prin caietul de sarcini și a prezentelor condiții de participare, în plic sigilat, însoțit de Adresa de înaintare (în atentia Serviciului UIP-Birou Achizitii) până la data de 14.07.2021, ora 14.00 la sediul S.C. COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU S.A. din str. Henri Coandă, nr. 2, Bacău.Ulterior in cazul acceptarii ofertei se va finaliza achizitia produselor.Coduri și denumire, CPV principal: 30121200-5- echipament fotocopiere; CPV secundar:30213100-6- computer portabil;

Număr anunț
DA28358825
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI 27429315)
Furnizor / câștigător
IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
Cod CPV
30121200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.840 RON
Valoare atribuită
47.840 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.840 RON

din 47.840 RON estimat