Atribuită Cumpărare directă

foi concurs bacalaureat 14.000 foi din care: 4000 buc foaia I și 10.000 buc foaia II. Modelul este cel aprobat de ME 2021.

Număr anunț
DA28483732
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI GALATI (CUI 3126373)
Furnizor / câștigător
VH GLOBAL LOGISTIC S.R.L. (CUI 42439592)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.220 RON
Valoare atribuită
3.220 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.220 RON

din 3.220 RON estimat