Atribuită
Cumpărare directă
Masina de spalat rufe semiprofesionala, Cpacitate 7 kg Programe: Bumbac 90˚C, Bumbac 60˚C, Bumbac 40˚C, Eco 20˚C, Sintetice, Lana , Rapid 15, Zilnic 60, Mixt, Sport, Delicate Consum apa/ ciclu de spalare 45 litrii Consum energetic (kW/100 cicluri de spalare)- 69kW. Program de spalare intre: 3-12h, program scurt 15 minute.Tecnologie: Eco- WashViteza centrifugare 1000 rpm Panou comanda mecanic Dimensiuni: 84.5 x 59.7
- Număr anunț
- DA28482111
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
- Furnizor / câștigător
- NEW CONCEPT HORECA S.R.L. (CUI 42006084)
- Cod CPV
- 42716120-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140 RON
- Valoare atribuită
- 1.140 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.