Atribuită Cumpărare directă

Inlăturarea pietrișului stradal prin măturare și adunare pe raza comunei Săbăoani;

Număr anunț
DA28487571
Autoritate contractantă
COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
Furnizor / câștigător
ANTOCI LIVIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 42915629)
Cod CPV
90610000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat