Atribuită
Cumpărare directă
Materiale unitati 1 Camere supraveghere interior buc 31 2 Camere supraveghere exterior buc 22 3 Monitor TV buc 2 4 DVR 32 camere buc 2 5 Sursa UPS buc 2 6 Surse alimentare camere buc 4 7 HDD Pt DVR buc 4 8 Dulap metalic buc 2 9 Canal plastic cabluri 100 ml 60 10 Cablu coaxial camere ml 2900 11 Cablu fibra optica 4 fo ml 200 12 Convertor video buc 2 13 Conectoti fibra optica buc 2 14 Prelungitor 6 prize buc 2 15 Canal plastic 15 ml 245 16 Mufe BNC buc 106 17 Mufe alimentare buc 53 18 Mufe cablu coaxial buc 106 19 Cutie jonctare fo buc 2 20. Manopera buc. 1
- Număr anunț
- DA28310518
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Sf. Andrei" Gura Humorului (CUI 4440926)
- Furnizor / câștigător
- OPTIK NETWORK SOLUTIONS S.R.L. (CUI 37138950)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.127 RON
- Valoare atribuită
- 40.127 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.