Atribuită
Cumpărare directă
1.Imprejmuire demontabila 528mp compusa din 18 buc stalpi cu inaltimea de 8m de la cota 0 a terenului si 1 m sub cota 0 si 528 mp plasa de inalta calitate groasa de 4,2mm 2.Porti fotbal cu dimensiunile de 7,32x2,44m=2buc confectionate din teava metalica rotunda 114,3x3,6 si fileu fotbal 7,5x2,5x1,5x1,5mm
- Număr anunț
- DA28363385
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
- Furnizor / câștigător
- STAR INOX STYLE SRL (CUI 28967916)
- Cod CPV
- 45262410-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.240 RON
- Valoare atribuită
- 20.240 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.