Atribuită Cumpărare directă

Evaluarea metodologiei pe un grup de varstnici, 20 subiecti cate 6 sedinte fiecare.

Număr anunț
DA28354775
Autoritate contractantă
Institutul National de Gerontologie si Geriatrie ANA ASLAN (CUI 4283333)
Furnizor / câștigător
STAN POLIXENIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 44396838)
Cod CPV
85121270-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.800 RON
Valoare atribuită
9.800 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.800 RON

din 9.800 RON estimat