Atribuită Cumpărare directă

Servicii de promovare audio video Comuna Giuvarasti, Olt. Se vor prelua imagini si video din comuna, la indicatiile Beneficiarului

Număr anunț
DA28394328
Autoritate contractantă
COMUNA GIUVARASTI (PRIMARIA COMUNEI GIUVARASTI) (CUI 5148343)
Furnizor / câștigător
BROADCAST TELEVISION & MEDIA SRL (CUI 26779800)
Cod CPV
79342200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat