Atribuită
Cumpărare directă
ASIGURARE RCA PENTRU 9 AUTOTURISME SI 2 AUTOUTILIARE SUB 3,5 TONE, VALABILITATE 6 LUNI B132CMT Dacia Dokker- 455,6 lei B133 CMT Dacia Dokker - 455,6 lei B134 CMT Dacia Dokker- 455,6 lei B135 CMT Dacia Dokker- 455,6 lei B111 CMT Dacia Duster - 455,6 lei B114 CMT Dacia Duster -536 lei B115 CMT Dacia Duster - 455,6 lei B131 CMT Dacia Duster - 455,6 lei B289 CMT Dacia Duster - 482,4 lei B136 CMT Iveco Daily < 3,5 tone – 680,69 lei B138 CMT Ford Transit < 3,5 tone – 760,78 lei TOTAL PRIMA DE ASIGURARE - 5649,07 LEI
- Număr anunț
- DA28491099
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
- Furnizor / câștigător
- DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.649 RON
- Valoare atribuită
- 5.649 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.