Atribuită Cumpărare directă

Dorim achizitia de servicii de ASIGURARE RCA AUTOUTILITARA STEYR, CLASA B8, pentru 12 luni, incepand cu data de 28.07.2021. Atasat, carte auto

Număr anunț
DA28395095
Autoritate contractantă
Oras Livada (CUI 3896852)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.296 RON
Valoare atribuită
1.296 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296 RON

din 1.296 RON estimat