Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI DE INTRETINERE SANTURI, ACOSTAMENTE SI INDEPARTAREA VEGETATIEI PENTRU DC37 KM 10+800 – KM 15+000 - lucrarile se vor executa in baza documentatiei t atasate prezentei achizitii - Aveti obligatia de a intocmi oferta si a o depune la sediul Primariei Comunei pana la data de 23.07.2021. - Oferta se intocmeste cu respectarea documentatiei atasate. - Valoarea ofertei financiare trebuie sa fie mai mica sau egala cu valoarea de 88.853,56 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA28423780
- Autoritate contractantă
- Primaria Satchinez (CUI 6419890)
- Furnizor / câștigător
- R-BAU MOBILITY S.R.L. (CUI 43062538)
- Cod CPV
- 45200000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.853 RON
- Valoare atribuită
- 88.853 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.