Atribuită Cumpărare directă

Achizitie fose septice pentru Liceul IC Petrescu si sediu Primarie. Fosele au inclus kitul de instalare si functionare, manopera si sapaturi. Pentru liceu se achizitioneaza fosa de 4.000 L si pentru sediu primarie fosa de 3.000 L.

Număr anunț
DA28318186
Autoritate contractantă
COMUNA STALPENI ARGES (CUI 4122558)
Furnizor / câștigător
MATTO SAP S.R.L. (CUI 42792801)
Cod CPV
44611600-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.300 RON
Valoare atribuită
21.300 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.300 RON

din 21.300 RON estimat