Atribuită
Cumpărare directă
Regraje fereastra 3buc 30,00lei/buc=90,00lei,Feronerie oscilobatanta complecta geam pvc 3buc x 160,00lei/buc =480,00lei,Manopera inlocuire feronerie oscilobatanta complect geam pvc-3buc x 150,00lei/buc=450,00lei,Brosca yala usa pvc 1buc x 48,00lei/buc=48,00lei,Manopera inlocuire broasca yala usa pvc 1buc x 30,00lei/buc=30,00lei. TOTAL= 1.098,00 lei
- Număr anunț
- DA28331732
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
- Cod CPV
- 45421000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.098 RON
- Valoare atribuită
- 1.098 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.