Atribuită Cumpărare directă

Smirgheluire grosiera cu piatra abraziva, smirgheluire fina, maturat, aspitt, vopsitcu PRIMER si douastraturi de lac. Materialele (piatra abraziva, smirghel, PRIMER, lac), incluse .

Număr anunț
DA28353026
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Furnizor / câștigător
GSE REVOLUTION S.R.L. (CUI 43169969)
Cod CPV
45400000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.240 RON
Valoare atribuită
66.240 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.240 RON

din 66.240 RON estimat