Atribuită Cumpărare directă

Contract subsecvent 2 Servicii de telefonie si internet, in perioada 01.08 -31.12.2021

Număr anunț
DA28482363
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.960 RON
Valoare atribuită
14.960 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.960 RON

din 14.960 RON estimat