Atribuită
Cumpărare directă
1. Abonament 4 buc Start National ultd min nat + 250SMS & 5GB la 4,50 euro fara tva/ buc cu urmatoarele beneficii: - nelimitat minute si SMS in grup si Vodafone; nelimitat nationale minute, 250 sms nationale si 10GB internet national. 2. Abonament 2 buc Red Infinity 15GB la 8 euro fara tva/ buc cu urmatoarele beneficii: - nelimitat minute si SMS in nationale si SEE; 15 Gb internat national si SEE ( cu FUP). 3. Abonament 9 buc Red Infinity X4 la 25 euro fara tva/ buc cu urmatoarele beneficii: - nelimitat minute si SMS in nationale si SEE; nelimitat internat national si SEE ( cu FUP); 400 unitati si 2GB internet zona Balcani non UE,2,3,4,5. 4. Abonament 1 buc Vodafone Office Complete 17 la 17 euro fara tva, cu urmatoarele beneficii: - serviciu internet fix nelimitat national, fax2mail nelimitat national , voce fixa nelimitat national si international si mobil SEE ; VMB si 15 GB shared. Pret abonament lunar = 276 euro fara tva, reprezentand 1.377,18 lei fara tva. Perioada contractuala = 24 luni. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9898 lei, valabil pentru 21.07.2021.
- Număr anunț
- DA28468142
- Autoritate contractantă
- Comuna Suseni (CUI 4469523)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.052 RON
- Valoare atribuită
- 33.052 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.