Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de arhivare electronica, respectiv servicii de preluare date din documente (indexare) – metadata simpla, scrisa manual. Prețul contractului este format din total metadata (438.900) x preț de vânzare (0,221). Cerințele achiziției se vor transmite pe e-mail. Contractul se va încheia pe o perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- DA28454058
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72252000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.558 RON
- Valoare atribuită
- 96.558 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.