Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania Sa pune la dispozitia beneficiarului: • pachet comunicatii format din voce mobila, date mobile, date fixe si alte servicii. Valoare abonament lunar = 474 euro fara tva, reprezentand 2.365,73 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9910 lei, valabil pentru 20.07.2021.

Număr anunț
DA28427915
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.657 RON
Valoare atribuită
23.657 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.657 RON

din 23.657 RON estimat