Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie fixă, date fixe, VPN și Televerde, conform Contract. Valoarea abonamentului pe 9 luni este de 27.080,73 lei fără TVA, respectiv : 1.Telefonie fixa pentru 10 locații = 1027,94 lei fără TVA/Lună. 2. Date fixe pentru 5 locații = 1022,95 lei fără TVA/Lună. 3. Virtual Private Network 2 locații = 399,2 lei fără TVA/Lună. 4. Telverde 1 locație = 558,88 lei fără TVA/Lună. Valoarea totală pe lună: 3.008,97 lei fără TVA.
- Număr anunț
- DA28427282
- Autoritate contractantă
- Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.080 RON
- Valoare atribuită
- 27.080 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.