Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: • 11 buc sim m2m 10 GB cu IP Fix • 23 buc sim m2m cu 2GB • 1 buc port VPN 20 Mbps • 1 buc APN privat Valoare abonament lunar = 146,50 euro fara tva. Perioada contractuala 12 luni. Total abonament /12 luni = 1.758,00 euro fara tva, reprezentand 8.778,57 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9935 lei, valabil pentru 19.07.2021.
- Număr anunț
- DA28420621
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.778 RON
- Valoare atribuită
- 8.778 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.