Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: Acces internet, trafic nelimitat la viteza minim garantata de 200 Mbps (download si upload), pe infrastructura de fibra optica; Televiziune analogica prin cablu pentru 30 televizoare; Gazduire site internet la capacitatea de 5 GB; 10 Licente antivirus; Pret catalog: 420 lei/luna
- Număr anunț
- DA28410940
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.520 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.