Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului urmatoarele servicii: Furnizare echipamente , asistenta montaj si monitorizare și transmitere parametrii de temperatura și presiune a apei calde, caldurii și aburului primit de la C.N.E. Cernavoda, precum și a datelor de consum a energiei electrice si apei reci (2 pct) – toate cele 3 locatii. Detalii in Oferta atasata. Valoare totala servicii = 10.345,10 euro fara tva, reprezentand 51.626,18 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9904 lei, valabil pentru 12.07.2021. Plata se va face ONE TIME.
- Număr anunț
- DA28377724
- Autoritate contractantă
- SC UTILITATI PUBLICE CERNAVODA SRL (CUI 27477177)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 71700000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.626 RON
- Valoare atribuită
- 51.626 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.