Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficarului: 1 x Samsung GALAXY A02s, 32GB Dual SIM 4G. Valoare = 117 euro fara tva, reprezentand 583,86 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9903 lei, valabil pentru 01.07.2021.

Număr anunț
DA28368119
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
32550000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583 RON
Valoare atribuită
583 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583 RON

din 583 RON estimat