Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: 17 solutii monitorizare Flota. (VL-08-ACV, VL-10-ACV, VL-14-JUD, VL-18-APA,VL-24-APA, VL-24-RDA, VL-26-APA, VL-31-APA,VL-32-APA, VL-34-APA, VL-35-APA,VL-61-APA,VL-99-APA,RM VL 0964, RM VL 1203,RM VL 0234,RM VL 0912 ) Valoare unitara = 8,947 euro fara tva / luna. Cost total = 152,10 euro fara tva / luna, reprezentand 758,93 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9897 lei, valabil pentru 07.07.2021. Contract 24 luni
- Număr anunț
- DA28348873
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 71700000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.214 RON
- Valoare atribuită
- 18.214 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.