Atribuită
Cumpărare directă
- Internet Fibra Optica – garantat 100 up to 200 Mbps + up to 1000 Mbps National - Abonament internat 4G nelimitat cu router Wifi inclus Valoare abonament lunar = 80 Euro fara TVA/luna, echivalentul a 399,26 RON fara TVA/luna, la cursul Vodafone de 4,9908 lei, valabil pentru 02.07.2021. Perioada contractuala 24 luni.
- Număr anunț
- DA28341673
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.582 RON
- Valoare atribuită
- 9.582 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.