Atribuită Cumpărare directă

Scaner coduri de bare MGM3503 - 21 pentru citirea codurilor de bare aplicate pe crotaliile pentru bovine avand urmatoarele specificatii: CPU Quad-core -1.5GHZ Qualcomm 8909 Cortex-A7 -OS Android 5.1 -Memory 1GB RAM + 8 GB NAND FLASH -Color Black Display Size - 4, IPS HD color touch screen, Resolution 800x480, Keyboard and physical buttons, WLAN (4G/3G/2G), LTE -FDD B1 B3 B8, LTE -TDD B38 B39 B40 B41 , -WCDMA Band 1 Band 8 TD-SCDMA Band 34 Band 39 CDMA BCO DCS1800 EGSM900 Bluetooth4.0 WIFI IEEE502.11b/IEEE802.11g NFC 13.56MHz -ISO14443A?B ISO15693 protocol CCD image scanner 1D/2D barcode reader Battery capacity 3000mA 3,7V lithium battery Dimension 170x75x41mm Accessories 1xpower adaptor, 1xUSB cable, 1xOTG cable, 1xbattery, 1x belt In pretul produsului sunt incluse suportul tehnic, cartela SIM M2M cu 2 GB/luna trafic de date lunar, precum si garantia echipamentelor pentru o perioada de 24 luni.

Număr anunț
DA28340315
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
35126000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.803 RON
Valoare atribuită
34.803 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.803 RON

din 34.803 RON estimat