Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului : 1. Abonament 23 buc Start National ultd min nat + 250SMS & 5GB la 4.5 eur/ buc cu urmatoarele beneficii: -nelimitat minute si SMS in grup si Vodafone; nelimitat nationale minute, 250 sms nationale si 10GB internet national 2. Abonament 5 buc Red Infinity 25GB la 12 eur/ buc cu urmatoarele beneficii: -nelimitat minute si SMS in nationale si SEE; 35 Gb internat national si SEE ( cu FUP), 250 minute international in SEE 3. Abonament 2 buc Red Infinity X3 la 20 eur/ buc cu urmatoarele beneficii: -nelimitat minute si SMS in nationale si SEE; nelimitat internat national si SEE ( cu FUP); 350 unitati si 1850 Mb internet RMG ROW 4. Abonament 1 buc Sandbox 5GB la 5 eur/ buc cu urmatoarele beneficii: -5 GB internet national Pret abonament lunar : 208,50 euro fara tva/ luna , reprezentand 1040,45 lei fara tva/luna. Contract 30 luni. Total valoare contract pe perioada de 30 luni = 6255 euro fara tva, reprezentand 31.213,70 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9902 lei, valabil pentru 05.07.2021.
- Număr anunț
- DA28337390
- Autoritate contractantă
- Administrare si Exploatare a Patrimoniului si Serviciilor de Utilitati Publice Arges S.A (CUI 14001286)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.213 RON
- Valoare atribuită
- 31.213 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.