Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Sibiu - Internet banda garantata asimetrica pe LTE 10 Mbps download / 3 Mbps upload. Satu Mare - Internet banda garantata asimetrica pe LTE 10 Mbps download / 3 Mbps upload; Brasov Ghimbav - Internet banda garantata simetrica pe MW 10 Mbps Valoare lunara = 63 EURO/ Luna fara TVA, reprezentand 314,39 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9903, valabil pentru 01.07.2021.
- Număr anunț
- DA28317264
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.318 RON
- Valoare atribuită
- 11.318 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.